DÜZİÇİ´NİN PARLAYAN YILDIZI İYİ BETON
İlçemiz Düziçi´nde Müteahhitlik yapan Erkan İyi ve Ahmet Kıraç , 1 Mart 2021 tarihinde, İyi Beton adı altında Hazır Beton sektörüne girerek hizmet vermeye başladı.
Tarih: 3.10.2021 21:01:42/ 172okunma / 0yorum

 

İlçemiz Düziçi´nde  Müteahhitlik  yapan  Erkan İyi   ve  Ahmet  Kıraç ,  1 Mart 2021 tarihinde, İyi  Beton  adı altında Hazır Beton  sektörüne girerek hizmet  vermeye başladı.

Sektörün içinden gelen  Erkan Bey  ve ortağı çok  kısa bir zamanda  içinde  Hazır beton sektöründe  bölgede aranan  bir  firma olma başarısını  yakaladı. Müşteriden  almış  olduğu  siparişini  kaliteli ve zamanında  teslim  eden  firma, müşteri  memnuniyetini  maksimum seviyede tutmaktadır. Bunun en güzel örneği ise; Düziçin´de  yapımı devam eden Şehir  Hastane  inşaatı,  Atalan´daki  arıtma  tesisi, DSİ su kanalı projesi,  Düziçi  çevre yolu  genişletme  projesi  betonları ile Düziçi´nde  müteahhitlik yapan bir çok  inşaata  firma tarafından hizmet  verilmektedir.   

İyi Beton yetkilileri,  OYAK BETON´un  25 yıl Akdeniz  Bölge Müdürlüğünü başarıyla  yapan  ve  emekli  olduktan  sonra da çeşitli firmalarda  Genel  Müdürlük  görevlerinde  bulunan  Nevzat  Uluöz´ü  şirketin  başına  Genel  Müdür  olarak  getirmişlerdir.  Nevzat Uluöz OYAK beton´un kurucularından olup, Hazır Beton konusunda yapmış olduğu çalışmalarla, Türkiye´deki hazır betonun gelişmesinde çok önemli görevlerde bulunan bir isimdir. Örneğin 1991 yılında yapılan  ‘ Yüksek Mukavemetli Beton´ yarışmasında Türkiye´nin en yüksek mukavemetli betonunu yaparak,  kendisi gibi beton uzmanı olan ağabeyi ile birlikte 1. ve 2. Ödülünü almıştır.  (Yarışmaya Türkiye´nin beton konusunda en iyi profesörleri, bilim adamları, Avrupa ve Amerika´dan kişi ve kuruluşlar katılmışlardır.)                                                               

Üretmiş olduğu hazır beton ürününde kullandığı hammaddeler çok büyük bir titizlikle incelenip standartlara uygun olanları üretime alınmaktadır. Temin edilen tüm ham maddeler  ‘Kalite Belgesi´  almış ham maddelerdir.

Üretmiş  olduğu  hazır beton´un   Kalite  Güvence  Belgesi  ( G ) ve  ISO 9001 Belgeleri bulunmaktadır .

Düziçi´li hemşerilerimize daima kaliteli beton üretmeyi ve en iyi hizmet vermeyi kendisine görev bilen firma en üst seviyede VİZYON ve MİSYON üstlenmiştir.  Ekip olarak özellikle bölge insanını değerlendirmeye özen gösteren firma, 40 kişiye istihdam yaratmaktadır.  Firmanın ekipmanlarından bazıları şunlardır. 8 Adet Transmikser, 1 Adet 47 metrelik  (SERMAK ) Beton pompası, 1 adet 38 metrelik ( PUTZMAİSTER )  Beton pompası, 1 adet  ( CASE ) Looder,  4 adet (  MERCEDES – RENAULT ) damperli TIR, 1 adet  ( VURMAK- Türkiye´nin en iyi beton santralı, Günlük 1500 m3 kapasiteli )  Beton santralı, 1 adet Kalite Kontrol Laboratuarı, 5 adet Binek ve Pikap aracı ile hemşerilerine hizmet etmektedir. 

Ayrıca kısa zamanda 56 metrelik yeni bir beton pompası ve 3 adet yeni transmikser  alımı yaparak  araç  filosunu  daha da  artırmayı planlamaktadır. Haber: Zeki Kurultak
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: DÜZİÇİ PARLAYAN YILDIZI BETON
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
HATAY ZEKİBEY KÜNEFE´NİN AÇILIŞI YAPILDI
HATAY ZEKİBEY KÜNEFE´NİN AÇILIŞI YAPILDI
Hatay Zekibey Künefe´nin açılış kurdelesi 30 Eylül 2021 Perşembe günü saat:13.30 yapıldı.
LENA FİZYOKLİNİK HİZMETE AÇILDI
LENA FİZYOKLİNİK HİZMETE AÇILDI
Lena Fizyoklinik Sağlıklı Yaşam Ve Egzersiz Danışmanlık Merkezi Düziçi´nde Halkımızın Hizmetine Açıldı.
MESLEKİ YETERLİLİK BELGESİ DÜZİÇİNDE VERİLMEYE BAŞLADI
MESLEKİ YETERLİLİK BELGESİ DÜZİÇİNDE VERİLMEYE BAŞLADI
Mesleki Yeterlilik Belgesi bundan sonra ilçemiz Düziçi´ne verilebilecek.Daha önceleri ilçe ve il dışlında verilen Mesleki Yeterlilik Belgesi, artık Düziçi´ndeTabakay Gayrimenkul Mustafa Kaçıra tarafından verilecek.
TEBESSÜM SİĞORTA İLE CANLI YAYIN SONRASI YAYIN DEĞERLENDİRMESİ
TEBESSÜM SİĞORTA İLE CANLI YAYIN SONRASI YAYIN DEĞERLENDİRMESİ
Düziçi´nin dört gazetecisi tarafından kurularak kısa sürede ilçenin en büyük sosyal medya sayfası olan Düziçi Gündem TV´nin rutin canlı yayınları devam ediyor.
GELENEKSEL KAHVALTIMIZI MUHAMMET KAYA İLE YAPTIK
GELENEKSEL KAHVALTIMIZI MUHAMMET KAYA İLE YAPTIK
Düziçi Gündem TV Ekibi Olarak, Geleneksel Cumartesi Kahvaltılarımız Devam Ediyor.
LİKYA CİTY´DEN GÜNDEM TV´YE ZİYARET
LİKYA CİTY´DEN GÜNDEM TV´YE ZİYARET
Likya City, yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Suna, Düziçi Gündem TV´yi ziyaret etti.
İYİ BETON, YATIRIMLARINA DEVAM EDİYOR
İYİ BETON, YATIRIMLARINA DEVAM EDİYOR
Geçtiğimiz günlerde Erkan İyi ve ekip arkadaşları tarafından ilçemizde hizmete başlayan İYİ BETON, yatırımlarıyla gücüne güç katmaya devam ediyor.
Benim Hayalim, Bir Gemi Sahibi Olabilmek
Benim Hayalim, Bir Gemi Sahibi Olabilmek
İlçemize yaptığı yatırımlar ile Düziçi için elini taşın altına koyan firmalardan birisi olan Likya Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Suna gelece dönük planlarını bizlerle paylaştı.
NAFTA HUKUK BÜROSU AÇILDI
NAFTA HUKUK BÜROSU AÇILDI
Avukat Hacı Mustafa Kaybet tarafından halkımıza hizmet sunacak olan “Nafta Hukuk Bürosu” 12 Kasım 2020 Perşembe günü saat 14.00´da açıldı.
Yaşlar Tarım Ve Hayvancılık Yeni Yerine Taşındı
Yaşlar Tarım Ve Hayvancılık Yeni Yerine Taşındı
Veteriner hekim Mahmut Yaş tarafından açılan ve uzun yıllardan bu yana Cumhuriyet Mahallesi Göktürkler sokakta hizmet veren Yaşlar Tarım ve Hayvancılık, Uzunbanı Mahallesindeki yeni yerine taşındı
Düziçi Tekstil Atölyesi Hizmete Başladı
Düziçi Tekstil Atölyesi Hizmete Başladı
Düziçi´nden Türkiye´nin dört bir yanına ve dünya´ya ihracat yapacak olan Düziçi Tekstil Atölyesi Düziçi Kaymakamı Mutlu Almalı´nın da katıldığı bir program ile hizmete açıldı.
Düziçi´nin En Büyük Projesi Likya City Adıyla Yeniden Yükseliyor
Düziçi´nin En Büyük Projesi Likya City Adıyla Yeniden Yükseliyor
İlçeye ve ilçe dışına yaptığı dev yatırımlar ile Düziçi´nin tanınmış iş insanı Mehmet Suna tarafından devralınarak, yeniden hayat verilecek olan, Düziçi´nin şuana kadar gelmiş – geçmiş en büyük projesi, Likya City adıyla yeniden yükselmeye başlıyor.
Alperen Ticaret Yeni Yerinde Taşındı
Alperen Ticaret Yeni Yerinde Taşındı
20 yıldan bu yana Elektrik ve Su Tesisat Malzemeleri satışı ile Düziçi´nde hizmet veren Alperen Ticaret Muhammet Güzel, Uzunbanı Mahallesi Şehit Komiser Mustafa Sarı caddesindeki yeni yerine taşındı.
Düziçili Veteriner Hekimler Toplantı Yaptı
Düziçili Veteriner Hekimler Toplantı Yaptı
Osmaniye Veteriner Hekimler Odasının Düziçi Temsilciliği tarafından organize edilen istişare toplantısı 20 Kasım 2019 tarihinde yapıldı.
ÇD Döner´in Düziçi Şubesi Hizmete Açıldı
ÇD Döner´in Düziçi Şubesi Hizmete Açıldı
ÇD Döner´in İlçemizde hizmet verecek olan Düziçi şubesi 11. Kasım 2019 Pazartesi günü saat 14.30´de hizmete açıldı.
27 YILDIR DÜZİÇİ´NE HİZMET EDİYOR
27 YILDIR DÜZİÇİ´NE HİZMET EDİYOR
Düziçi GÜNDEM TV´nin nu haftaki sabah kahvaltısı konuğu ilçemizin es eski esnaflarından olan Çeri Lahmacun ve kebap Salonu işletmecisi Ali Çeri idi.
Arçelik Bellona Mağazasının Osmaniye´deki Yeni Şubesi  İBRAHİM YALÇIN TARAFINDAN HİZMETE AÇILDI
Arçelik Bellona Mağazasının Osmaniye´deki Yeni Şubesi İBRAHİM YALÇIN TARAFINDAN HİZMETE AÇILDI
Osmaniye´de hizmet verecek olan Arçelik Bellona Karaca ve Karaca Home Mağazası Düziçi´nin tanınmış iş adamlarından İbrahim Yalçın tarafından hizmete sunuldu.
Düziçi,  Emir Kuruyemiş İle Sınırları Aşıyor
Düziçi, Emir Kuruyemiş İle Sınırları Aşıyor
Zekice ve Düziçi Havadis Gazetesinin bir projesi olarak Çukurova Grup Bünyesinde yayın yapan Düziçi Seçim TV´de, İlçemiz esnaflarından Emir Kuruyemiş ve Şekerleme sahibi Erhan Demir ile dünden - bugüne Emir kuruyemişi konuşarak esnaflarımızın sıkıntılarını ve beklentilerini konuştuk.
Zirve Yapı ve Olcay Hukuk Bürosu Hizmete Açıldı
Zirve Yapı ve Olcay Hukuk Bürosu Hizmete Açıldı
İş adamı Mehmet Sefer tarafından İlçemize kazandırılan Zirve Yapı ile Avukat Osman Emre Olcay tarafından hizmete başlayan Olcay Hukuk Bürosunun açılışı yapıldı.
Karamıklar Zeytinyağı ve Salamura Tesisi Merkez Şubesi Açıldı
Karamıklar Zeytinyağı ve Salamura Tesisi Merkez Şubesi Açıldı
Karamıklar Zeytinyağı ve Salamura Tesisi Merkez Şubesi Refik Cesur Bulvarı Üzeri Yeşilova Camii Yanı Can Kuyumculuk Bitişiğinde Hizmete Açıldı.
Ay Yıldız KAR BETON Oldu
Ay Yıldız KAR BETON Oldu
İlçemizde AY YILDIZ beton santrali olarak hizmet veren işletme bundan sonra Karamıklar İnşaat bünyesinde KAR BETON adıyla hizmetlerine devam edecek.
E-Gazete
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar